Operační program Doprava » Pracovní nabídky » ŘSD – Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM) – absolvent

ŘSD – Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM) – absolvent

Ředitelství silnic a dálnic ČR

je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.

Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM) – absolvent

Pracoviště-lokalita

Praha 4

Náplň práce

  • Investiční příprava významných staveb pozemních komunikací (DSP a PDPS)
  • Zajištění koordinace přípravy staveb silnic a dálnic
  • Spolupráce při přípravě informačních modelů staveb (BIM) na straně investora a koordinování jejich aplikací při realizaci silničních staveb
  • Koordinace a příprava zadávacích podmínek staveb silnic a dálnic.
  • Technická pomoc jednotlivým organizačním útvarům ŘSD před zahájením a v průběhu výběrového řízení na zhotovitele stavby.

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací
  • Praxe v oboru projektování pozemních komunikací výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Základní znalost dopravního inženýrství
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Jeden světový jazyk – orientace v textu
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Odborného vzdělávání (účast na seminářích).
  • Možnost podílet se na zavádění nových, moderních a progresivních technologií ve stavebnictví
  • Možnost spolupráce na zpracování technických předpisů, apod.
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky.
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity.

Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky

11. platová třída dle NV ČR č. 1340/2017 Sb., které mění NV ČR č. 564/2006 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn

Termín zaslání přihlášky

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 26. 11. 2017

(do předmětu uveďte „Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM)“).

Pro další informace prosím kontaktujte

PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127.

Upozornění

Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.