Operační program Doprava » Akce OPD » Povedená akce na Ladronce 10. 9. 2016

Povedená akce na Ladronce 10. 9. 2016

I letos jsme se zúčastnili ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj (dále jen „MMR“) největšího festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě, který se tak jako v minulých letech konal na Ladronce.

Sobotní krásné slunečné počasí přilákalo mnoho návštěvníků, zejména rodin s dětmi. Pro všechny příchozí bylo připraveno mnoho zajímavých aktivit, především z oblasti volného času a sportu. Ve společném stanu, který sdíleli zástupci Ministerstva dopravy společně se zástupci MMR, Ministerstva práce a sociálních věcí a Ministerstva životního prostředí, se pak návštěvníci mohli zúčastnit vědomostních soutěží z oblastí Evropské unie a evropských fondů. Na ty, kteří správně zodpověděli naše záludné otázky, čekaly hezké odměny zejména s dopravně bezpečnostní tématikou.

V rámci této akce zástupci Ministerstva dopravy rovněž zodpovídali dotazy zúčastněné veřejnosti. Mezi nejčastější oblasti, které návštěvníky zajímaly, patřily zejména připravované silniční a železniční stavby a také možnost prodloužení pražského metra. S ohledem na místo konání pak šlo zejména o modernizaci dálnice D1 a železniční spojení mezi Prahou a Kladnem.

Celá akce se velmi vydařila a to zejména i díky Vám a Vašim rodinám. Vaše nadšení a zájem potvrdilo i ocenění, které stanoviště MMR získalo v závěru dne – Nejlepší stanoviště Ladronkafestu. Děkujeme, že se zajímáte o Operační program Doprava a s ním související aktivity. Rádi se s Vámi setkáváme a budeme se těšit, že se opět uvidíme na další akci, tentokrát třeba na Ministerstvu dopravy.

Zpět