Operační program Doprava » Akce OPD » Super sobota na Ladronce s festivalem volnočasových aktivit

Super sobota na Ladronce s festivalem volnočasových aktivit

Tak jako každoročně i letos jsme se zúčastnili ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) největšího festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě, který se opět konal v areálu pražského parku Ladronka.

Volný sobotní den, zajímavý program pro všechny a krásné počasí přilákalo do parku Ladronka nejen plno dětí a mládeže, ale také jejich rodiče. Pro všechny účastníky byla připravena pestrá nabídka zajímavých aktivit zaměřených na trávení volného času. Ve společném stanu, který sdíleli zástupci Ministerstva dopravy (MD) společně se zástupci MMR, Ministerstva životního prostředí a dalších institucí zapojených do čerpání prostředků z fondů EU, se pak návštěvníci mohli zúčastnit vědomostních soutěží z oblastí Evropské unie a evropských fondů. Na ty, kteří správně zodpověděli položené otázky, čekaly hezké odměny zejména s dopravně bezpečnostní tématikou. Zástupci MD rovněž zodpovídali dotazy veřejnosti týkající se projektů OPD.

Celá akce se povedla, a to především i díky Vám a Vašim rodinám. Vaše nadšení a zájem potvrdilo i to, že stánek MMR byl hojně navštěvován. Kdo jste byli letos s námi, věříme, že jste si užili spoustu zábavy a příjemných setkání a načerpali množství užitečných informací. Děkujeme Vám, že se zajímáte o projekty financované z Operačního programu Doprava.

Těšíme se, že se opět uvidíme na dalších akcích, tentokrát třeba na Národním dni železnice v Českých Budějovicích či na Dni otevřených dveří na Ministerstvu dopravy nebo nejpozději za rok na dalším ročníku Ladronkafestu.

Ladronka 2018
Zpět